Alfa kurzy

Všichni, kteří hledáte smysl života, i vy, kteří jste ho už našli u Boha a jste na začátku cesty víry a i vy, kteří si základy víry chcete projít znovu - jste srdečně zváni na cyklus přátelských setkání po 12 večerů a na společně prožitý víkend, kde se spolu občerstvíme jak pokrmem, tak i písní, slovem a vzájemnými rozhovory.

Čeká na vás 13 zajímavých témat zahrnutých pod název kurz ALFA a tým z jičínské římskokatolické farnosti - P. Prokop Tobek, manželé Žemličkovi, jako host Pavel Hylmar z novopacké farnosti, Marie Hníková, Marie Chrástová, Jana Veselková a Luboš Dostál.

Kurz ALFA bude probíhat pravidelně ve čtvrtky v cukrárně U Kocoura - Nerudova 46, Jičín od 19. do cca 21. hod. od 2. února do 27. dubna 2017. Je možné se zúčastnit pouze vybraných témat. Kurz je zdarma, víkend si hradí každý sám.

V případě zájmu nám, prosím, potvrďte účast na e-mail alfa.jicin@gmail.com nebo pošlete sms či zavolejte Janě Žemličkové na číslo 731 604 322.

Přihláška